top of page
Venčení psů

Mushingový pohár plemen Tesák
1.ročník

Přihlašování

Věnujte pozornost při přihlašování:

 

1. Název týmu – vybírejte trefné pojmenování, které spojuje všechny členy týmu. Kreativitě se meze nekladou, ale hanlivé nebo urážlivé názvy nebudou přijaty a budou vráceny k přepracování.

 

2. Název plemene - vyplňujte název určitého plemene následovně:

a) pes s PP – plemeno uznané FCI nebo je zařazeno do seznamu „FCI neuznaná plemena psů“, doložte viz. Pravidla

b) pes bez PP – k příslušnému plemeni zapisujte psa pouze tehdy, pokud pes splňuje standard daného plemene. Povolenou výjimkou je nestandardní zbarvení, výška a jiné drobné vady.

c) kříženec – každý další pes, který nesplňuje bod a) a b). Klidně buďte ve vymýšlení názvu „plemene“ kreativní.

d) Evropský saňový pes, eurohound ani alaskan a jiný kříženec v typu ohaře apod. nebude uznán jako samostatné plemeno a nemůže být zařazen jako pes bez PP do týmu čistokrevných ohařů a to ani po dodání fotografie apod. To jen abychom předešli nedorozumění.

 

3. Číslo čipu vyplňte pozorně, odesílá se Státní veterinární správě v oficiálním dokumentu, který se ukládá a podléhá kontrole.

 

4. Namátkově mohou pořadatelé zkontrolovat čip psa – zapisujte psa, který bude reálně startovat. Případnou změnu hlaste při přejímce.

 

5. Údaj o datu následujícího očkování vztekliny je vyžadován, abychom vás donutili si datum zkontrolovat. Opravdu nebudeme dělat výjimky. Jsme pod drobnohledem KVS, resp. SVS. Datum bude kontrolováno i při přejímce.

 

6. Pokud máte reaktivního psa, zadejte to do poznámky.

 

7. Průměrnou rychlost z tréninků zodpovězte pravdivě. Údaj vidí pouze pořadatelé při tvorbě startovní listiny. Údaj nebude nikde zveřejňován ani uváděn. Zamezíte tak vybržďování pomalejším spřežením a zbytečnému kontaktu psů.

8. Délku trasy pro děti a juniory zvolte orientačně. Délka lze bezplatně změnit při prezenci v den závodu.

Přihlašovací formuláře:

bottom of page